Znanstveno edukativne radionice – Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića u Senju
4. svibnja 2019.

Ukupno 12 učenika sudjelovalo je na znanstveno-edukativnoj radionici 04. svibnja 2019. godine u osnovnoj školi Silvija Strahimira Kranjčevića u Senju. Cilj radionice bio je omogućiti djeci da izvan redovitoga odgojno-obrazovnog sustava podignu razinu kompetencija i svijesti oko pravilnog upravljanja i gospodarenja otpadom te važnosti same znanosti i njenog razvoja.

Djeca su educirana o ključnim terminima kao što su sprječavanje nastanka otpada, recikliranje, oporaba, obrada i odlaganje otpada.

Radionicu su vodile: Petra Kolesarić, Mariana Klepić te Božana Đuranović.

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.