Izvještaj s 1. termina edukacije „Lako je zavoljeti kemiju“
9. studenoga 2019.

Prvi termin edukacije održan je je 8. studenog 2019. u prostorima Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije (Klub nastavnika) u Zagrebu. Radionicu je vodila Božana Đuranović.

Na edukaciji je sudjelovalo 15 volontera; 6 volontera u terminu od 17 h do 18:30 h, a 9 volontera u terminu od 18:30 h do 20 h. Edukacija je trajala ukupno 3 sata, a provedene su sljedeće vježbe/pokusi: Vatromet boja, Erupcija limunskog vulkana, Papar bjegunac, Duga u epruveti, Redoksi te Elektroliza.

Tijekom radionice popisani su svi prisutni volonteri, dogovorene su aktivnosti volontera na samim radionicama u osnovnim  i srednjim školama.

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.