Zašto želim volontirati u Udruzi Pozor?

Prije svega želim utrošiti svoje slobodno vrijeme na koristan način koji će pomoći i meni i drugima. Tema aktivnosti održivi razvoj koje organizira Udruga mi je srodna jer se također zalažem za zaštitu okoliša. Osim toga te aktivnosti se održavaju u učionicama naših škola i dječjim vrtićima i mislim da je najbolje krenuti od mlađih generacija u osvješćivanju koliko okoliš ukoliko je održavan može kvalitetno utjecati na naše zdravlje. Mladi brzo upijaju znanje, znatiželjni su i imaju velike ambicije promijeniti okolinu. Predavanjima bih stekla znanje o toj temi, ali isto tako bih stekla iskustvo u odnosu s učenicima i polaznicima dječjih vrtića. Studiram pedagogiju te mi je iznimno bitno da se mladi obrazuju o održivom razvoju kako bi mogli primijeniti stečeno znanje i svi zajedno utjecati na promjenu u svijetu.

Podijelite: