Kako napisati EU projekt?
28. veljače 2018.

EU projekti prilika su za financiranje značajnih pozitivnih promjena u poslovnom i društvenom okruženju, prilika za sve one koji žele svoje ideje implementirati.

Bilo da su istraživački, obrazovni ili industrijski, svi projekti moraju zadovoljiti određene kriterije. Iz toga razloga je udruga POZOR! u suradnji sa Studentskom sekcijom HDKI-ja 28. veljače 2018. organizirala radionicu pod nazivom “Kako napisati EU projekt” na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije. Predsjednica udruge POZOR!, Karolina Horvatinčić, održala je teoretski uvod o izvedbi samih projekata, odnosno što je sve potrebno znati da bi se osmislio EU projekt i kako osigurati financiranje iz EU fondova.

Nakon toga studenti su u timovima rješavali predstavljeni problem. Na radionici je sudjelovalo 30 studenata sa različitih fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.