Znanstveno edukativne radionice – Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Đakovo
10. ožujka 2019.

Uz pomoć 9V baterije i dvije jušne žice kuhinjska sol se može razložiti? Kako?

Saznali smo lako u gimnaziji Antuna Gustava Matoša u Đakovu 09.03.2019.kada je održana radionica „Lako je zavoljeti kemiju“na kojoj je sudjelovalo ukupno 10 učenika koji pohađaju 3. i 4. razred srednje škole. Radionica je trajala ukupno 3 školska sata, a provedeni su pokusi iz cjeline-kemijske reakcije u vodenom mediju, odnosno: elektroliza vodene otopine soli, amfoternost Al(OH)3 i redoks reakcije.

Radionicu je vodila Božana Đuranović.

 

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.