Kako napisati EU projekt? #vol.2
4. travnja 2019.

Zbog velikog interesa studenata za područje pripreme i provedbe projekata, udruga POZOR! je u suradnji sa Studentskom sekcijom HDKI-ja 04. travnja 2018. drugi puta organizirala radionicu pod nazivom “Kako napisati EU projekt #vol.2” na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije.

Predsjednica udruge POZOR!, Karolina Horvatinčić obradila je nekoliko tema na radionici: planiranje projektnog opsega, struktura projektnih aktivnosti (WBS), organizacijska struktura, raspored aktivnosti u vremenu te elementi proračuna.

Na radionici je sudjelovalo 20 studenata različitih fakulteta sa Sveučilišta u Zagrebu.

 

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.