Znanstveno edukativne radionice – OŠ Tituša Brezovačkog
17. lipnja 2019.

Kroz radionicu u osnovnoj školi Tituša Brezovačkog 10. lipnja 2019. godine učenici su saznali koje su znanstvene tajne detergenta, zašto se soda bikarbona “razljuti” u blizini limunske kiseline,na koji način molekule plešu najljepši “obojeni” ples,kako molekule gimnasticiraju i uvijaju se po različitim otopinama.Naglasak je bio na interaktivnoj nastavi i mnoštvu različitih aktivnosti, a svrha radionica je bila razvijanje kritičkog razmišljanja među učenicima, budućim nosiocima važnih odluka u svijetu konstantnih promjena.

Ukupan broj učenika koji je sudjelovao je 28, a pokusi koji su se izvodili su: erupcija limunskog vulkana te vatromet boja.

Voditeljica radionice bila je Božana Đuranović te je asistirao Goran Hosu, a radionicu je snimala Marija Tadić. Radionica je trajala 45 minuta.

 

 

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.