Znanstveno edukativne radionice – Osnovna škola Ante Kovačić
26. listopada 2019.

Radionica u osnovnoj školi Ante Kovačića podsjetila nas je koliko je lijepo volontirati te kako promjene kreću od nas samih. Dobra ideja dispergira se kroz svaku poru i dopire do znatiželjnog i otvorenog srca, a zaključava se zauvijek zajedničkim uspjesima, zajedničkim osmijesima, opipljivim rezultatom-pokusom.

Ne zaboravite, velike stvari započinju malim koracima! Malim koracima, ali uz veliki interes, 23 učenika sudjelovalo na znanstveno-edukativnoj radionici 25. listopada 2019. godine u osnovnoj školi Ante Kovačića u Zagrebu. Cilj radionice bio je omogućiti djeci da izvan redovitoga odgojno-obrazovnog sustava podignu razinu kompetencija i svijesti oko važnosti same znanosti i njenog razvoja. Naglasak je bio na interaktivnoj nastavi i mnoštvu različitih aktivnosti, razmjenjivanju mišljenja kroz različite stilove učenja (auditivni, kinestetički i vizualni).

Radionica je trajala ukupno 2 školska sata, a provedene su sljedeće vježbe/pokusi: Erupcija limunskog vulkana te vatromet boja.

Radionicu je vodila: Marija Tadić, a asistirali su: David Beck, Božana Đuranović, Magdalena Žura te Danijela Briški.

Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja

Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja

Započela je edukacija za volontere kako provoditi volonterski program "Izrada edukativnih video sadržaja ". Volonteri uče osnove snimanja, montiranja, kako pravilno postaviti rasvjetu, gdje posjesti osobu koju ćemo snimati, što je to "rampa" u studiju i sl. te će...

Besplatne edukacije za volontere

Besplatne edukacije za volontere

Poznati su datumi održavanja menadžmenta volontera i digitalnog ureda. Naše edukacije su potpuno besplatne i održavaju se putem Zoom-a. Mjesta još ima a prijave se vrše putem e-maila : info@udruga-pozor.hr  Kratki opis edukacija : Menadžment volontera - sudionici će...