Izvještaj s 2. termina edukacije „Lako je zavoljeti kemiju“
23. studenoga 2019.

Drugi termin edukacije održan je je 22. studenog 2019. u prostorima Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije (Klub nastavnika) u Zagrebu. Radionicu je vodila Božana Đuranović.

Na edukaciji je sudjelovalo 10 volontera; u terminu od 17 h do 20 h, a provedene su sljedeće vježbe/pokusi: Vatromet boja, Erupcija limunskog vulkana, Papar bjegunac, Duga u epruveti, Redoksi, Gorenje novčanice, Boje kalijeva permanganata te Elektroliza.

Volonteri su educirali jedni druge uz pomoć znanja koja su stekli na prethodnom terminu edukacije. Tijekom radionice popisani su svi prisutni volonteri, dogovorene su aktivnosti volontera na samim radionicama u osnovnim  i srednjim školama. Dogovoren je dodatni termin edukacije za volontere koji nisu bili u mogućnosti prisustvovati drugom terminu edukacija.

 

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.