Izvještaj s 2. termina edukacije „Lako je zavoljeti kemiju“
23. studenoga 2019.

Drugi termin edukacije održan je je 22. studenog 2019. u prostorima Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije (Klub nastavnika) u Zagrebu. Radionicu je vodila Božana Đuranović.

Na edukaciji je sudjelovalo 10 volontera; u terminu od 17 h do 20 h, a provedene su sljedeće vježbe/pokusi: Vatromet boja, Erupcija limunskog vulkana, Papar bjegunac, Duga u epruveti, Redoksi, Gorenje novčanice, Boje kalijeva permanganata te Elektroliza.

Volonteri su educirali jedni druge uz pomoć znanja koja su stekli na prethodnom terminu edukacije. Tijekom radionice popisani su svi prisutni volonteri, dogovorene su aktivnosti volontera na samim radionicama u osnovnim  i srednjim školama. Dogovoren je dodatni termin edukacije za volontere koji nisu bili u mogućnosti prisustvovati drugom terminu edukacija.

 

 

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...