Udruga Pozor moj je izbor prihvaćanju pozivu za volontiranje i radu s mladima, a posebice me privukao sadržaj projekta SAMO ODRŽIVO.Profesionalno se bavim održivim razvojem prirodne i kulturne baštine, a u posljednjih desetak godina intenzivno radim na novim konceptima revitalizacije lokalnih zajednica u područjima NATURA 2000 u Hrvatskoj sukladno LEADER/CLLD metodologiji. Vjerujem kako će me volontiranje i rad s mladima u okvirima ovog projekta obogatiti novim znanjima i iskustvima,a želja mi je doprinijeti održivosti rada Udruge POZOR i projektu SAMO ODRŽIVO. Radujem se mogućnosti volontiranja na ovom projektu koji kod mladih potiče radu u lokalnoj zajednici kroz razvijanje  kreativnih i inovativnih modela i vještina.