Slavko Vuković
31. prosinca 2019.

Udruga Pozor moj je izbor prihvaćanju pozivu za volontiranje i radu s mladima, a posebice me privukao sadržaj projekta SAMO ODRŽIVO.Profesionalno se bavim održivim razvojem prirodne i kulturne baštine, a u posljednjih desetak godina intenzivno radim na novim konceptima revitalizacije lokalnih zajednica u područjima NATURA 2000 u Hrvatskoj sukladno LEADER/CLLD metodologiji. Vjerujem kako će me volontiranje i rad s mladima u okvirima ovog projekta obogatiti novim znanjima i iskustvima,a želja mi je doprinijeti održivosti rada Udruge POZOR i projektu SAMO ODRŽIVO. Radujem se mogućnosti volontiranja na ovom projektu koji kod mladih potiče radu u lokalnoj zajednici kroz razvijanje  kreativnih i inovativnih modela i vještina.

Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Nastavno na u rujnu i listopadu uspješno provedene aktivnosti dramskih i kazališnih radionica, nastavljamo istim tempom tijekom studenog i prosinca sa našim vrijednim polaznicima iz učeničkih domova u Rijeci, Puli, Virovitici, Osijeku i Zagrebu. Cilj projekta “Online...

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Dana 5.listopada 2022.godine u prostorima Učeničkog doma Marije Jambrišak održana je uvodna konferencija projekta UP.02.1.1.14.0136 Online kazalište za djecu i mlade čiji je cilj aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne...