Marina Knežević
4. veljače 2020.

Cijeli svoj dosadašnji radni dio života posvetila sam razvoju karijere. To mi je omogućilo puno lijepih znanja, iskustava i lagodniji život. No, nakon 16 godina intenzivnog rada čovjek shvati da je život ustvari puno više od toga i da pozicije i sav novac koji zaradi ne donosi onaj istinski mir i zadovoljstvo. Posljednjih par godina intenzivno se bavim radom na sebi i sve više me ispunjavaju, nazovimo to “obične” svakodnevne situacije i općenita zahvalnost na svakom novom danu. Kroz taj rad, osobno sam se više okrenula prirodi i ljudima i osjećam veliku želju da sa priče krenem u dijela. Upravo stoga moj prvi korak je ulazak u svijet volonterstva i želja da doprinesem zajednici u kojoj živim kroz dijeljenje mog znanja i iskustva, ali i kroz učenje od drugih jer smatram da me to oplemenjuje kao osobu.

Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Nastavno na u rujnu i listopadu uspješno provedene aktivnosti dramskih i kazališnih radionica, nastavljamo istim tempom tijekom studenog i prosinca sa našim vrijednim polaznicima iz učeničkih domova u Rijeci, Puli, Virovitici, Osijeku i Zagrebu. Cilj projekta “Online...

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Dana 5.listopada 2022.godine u prostorima Učeničkog doma Marije Jambrišak održana je uvodna konferencija projekta UP.02.1.1.14.0136 Online kazalište za djecu i mlade čiji je cilj aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne...