U subotu 15. veljače 2020. održan je prvi godišnji sastanak volontera Udruge Pozor!

Sastanak su održale Alma Sarač, koordinatorica, te predsjednica Udruge, Karolina Horvatinčić.

Kroz interaktivnu prezentaciju predstavljeni su ciljevi Udruge, kao i njezini glavni projekti. Zatim su definirani osnovni koraci u organizaciji strukture Udruge gdje je predložena podjela u funkcionalne timove.

Volonteri su bili upoznati s aplikacijom Slack koja će se u budućnosti koristiti kao virtualni radni prostor, odnosno platforma za organizaciju, pohranu i dijeljenje informacija.

Svim prisutnim volonterima dodijeljene su majice, a tri su volonterke (Božana Đuranović, Marija Tadić i Maja Farkaš) nagrađene za izniman doprinos Udruzi tijekom 2019. godine. U drugoj polovici sastanka volonteri su se okrenuli timskom radu uigravajući uloge u potencijalnim funkcionalnim timovima. Svaki je tim u konačnici iznio svoj radni plan i način izvedbe istog.

Sastanak završava s postavljenim temeljima za brojne inicijative koje će volonteri donositi, ali i realizirati tijekom 2020. godine.