Veseli me angažman u udruzi Pozor. Teme ove udruge odraz su opažanja promjena u svijetu; njen pristup, izraz je spajanja želje za prepoznavanjem novih tekovina i značajnih izazova današnjice s dugoročno održivim razmišljanjem, a orijentacija na mlade idealan je početak. Informacije su danas sve-dostupne, stoga želim svoj doprinos usmjeriti prvenstveno na poticanje interesa, kreativno i kritičko razmišljanje te razvoj vještina kod mladih.

Uz to, smatram da je posvećivanje zajednici jedan je od plemenitijih izbora za vraćanje onoga što smo od zajednice primili. Nije odlučno koliko ćete puta čuti predivne nesebične priče o humanitarnom djelovanju, pročitati tekstove o dobrobiti pomaganja za svijet oko sebe i svijet u sebi; onaj trenutak kada to sami za sebe iskusite, promijenit će vaš svijet nepovratno.