Morana Marti
19. lipnja 2020.

Veseli me angažman u udruzi Pozor. Teme ove udruge odraz su opažanja promjena u svijetu; njen pristup, izraz je spajanja želje za prepoznavanjem novih tekovina i značajnih izazova današnjice s dugoročno održivim razmišljanjem, a orijentacija na mlade idealan je početak. Informacije su danas sve-dostupne, stoga želim svoj doprinos usmjeriti prvenstveno na poticanje interesa, kreativno i kritičko razmišljanje te razvoj vještina kod mladih.

Uz to, smatram da je posvećivanje zajednici jedan je od plemenitijih izbora za vraćanje onoga što smo od zajednice primili. Nije odlučno koliko ćete puta čuti predivne nesebične priče o humanitarnom djelovanju, pročitati tekstove o dobrobiti pomaganja za svijet oko sebe i svijet u sebi; onaj trenutak kada to sami za sebe iskusite, promijenit će vaš svijet nepovratno.

 

Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Nastavno na u rujnu i listopadu uspješno provedene aktivnosti dramskih i kazališnih radionica, nastavljamo istim tempom tijekom studenog i prosinca sa našim vrijednim polaznicima iz učeničkih domova u Rijeci, Puli, Virovitici, Osijeku i Zagrebu. Cilj projekta “Online...

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Dana 5.listopada 2022.godine u prostorima Učeničkog doma Marije Jambrišak održana je uvodna konferencija projekta UP.02.1.1.14.0136 Online kazalište za djecu i mlade čiji je cilj aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne...