Razmišljajući na koji način postati korisnija društvu u kojem egzistiram i kako u cijeli taj proces uključiti svoje učenike, krenula sam u potragu i tako stigla do vaše udruge. Nastavnica sam strukovnih predmeta i voditeljica nastave u Agronomskoj školi Zagreb. Profesorica mentorica s dvadesetjednogodišnjim iskustvom u edukaciji učenika u zanimanjima agronomske struke. Redovitim edukacijama u području struke, ali i razvijanjem općih nastavničkih kompetencija kroz implementaciju novih strategija poučavanja nastavni proces pretvaram u pozitivno okruženje za učenike koji aktivnim učenjem i problemskom nastavnom spremno kroče prema izazovima tržišta rada 21.stoljeća. Nastavni proces oplemenjujem temama iz svakodnevnog života i učenicima pokušavam biti primjer u svemu što radim. Svojim razmišljanjima potičem učenike da budu korisni zajednici u kojoj egzistiraju i da znanjem mijenjaju svijet na bolje. Vjerujem u mlade ljude i u moć njihovog djelovanja.