Marija Bošnjak
29. lipnja 2020.

Razmišljajući na koji način postati korisnija društvu u kojem egzistiram i kako u cijeli taj proces uključiti svoje učenike, krenula sam u potragu i tako stigla do vaše udruge. Nastavnica sam strukovnih predmeta i voditeljica nastave u Agronomskoj školi Zagreb. Profesorica mentorica s dvadesetjednogodišnjim iskustvom u edukaciji učenika u zanimanjima agronomske struke. Redovitim edukacijama u području struke, ali i razvijanjem općih nastavničkih kompetencija kroz implementaciju novih strategija poučavanja nastavni proces pretvaram u pozitivno okruženje za učenike koji aktivnim učenjem i problemskom nastavnom spremno kroče prema izazovima tržišta rada 21.stoljeća. Nastavni proces oplemenjujem temama iz svakodnevnog života i učenicima pokušavam biti primjer u svemu što radim. Svojim razmišljanjima potičem učenike da budu korisni zajednici u kojoj egzistiraju i da znanjem mijenjaju svijet na bolje. Vjerujem u mlade ljude i u moć njihovog djelovanja.

Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Vremenik dramskih i kazališnih radionica

Nastavno na u rujnu i listopadu uspješno provedene aktivnosti dramskih i kazališnih radionica, nastavljamo istim tempom tijekom studenog i prosinca sa našim vrijednim polaznicima iz učeničkih domova u Rijeci, Puli, Virovitici, Osijeku i Zagrebu. Cilj projekta “Online...

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Konferencija projekta „Online kazalište za djecu i mlade“

Dana 5.listopada 2022.godine u prostorima Učeničkog doma Marije Jambrišak održana je uvodna konferencija projekta UP.02.1.1.14.0136 Online kazalište za djecu i mlade čiji je cilj aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne...