Marija Bošnjak
29. lipnja 2020.

Razmišljajući na koji način postati korisnija društvu u kojem egzistiram i kako u cijeli taj proces uključiti svoje učenike, krenula sam u potragu i tako stigla do vaše udruge. Nastavnica sam strukovnih predmeta i voditeljica nastave u Agronomskoj školi Zagreb. Profesorica mentorica s dvadesetjednogodišnjim iskustvom u edukaciji učenika u zanimanjima agronomske struke. Redovitim edukacijama u području struke, ali i razvijanjem općih nastavničkih kompetencija kroz implementaciju novih strategija poučavanja nastavni proces pretvaram u pozitivno okruženje za učenike koji aktivnim učenjem i problemskom nastavnom spremno kroče prema izazovima tržišta rada 21.stoljeća. Nastavni proces oplemenjujem temama iz svakodnevnog života i učenicima pokušavam biti primjer u svemu što radim. Svojim razmišljanjima potičem učenike da budu korisni zajednici u kojoj egzistiraju i da znanjem mijenjaju svijet na bolje. Vjerujem u mlade ljude i u moć njihovog djelovanja.

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.