Informativni sastanak – planiranje aktivnosti volontera
21. kolovoza 2020.

Dana 01.09.2020. Udruga Pozor! održat će informativni sastanak vezan uz planiranje aktivnosti volontera. Tijekom sastanka potpredsjednik Udruge, Dražen Bičanić, upoznat će volontere s dosadašnjim projektima Udruge, kompetencijama koje se stječu tijekom volontiranja i planom idućih aktivnosti.

Teme sastanka bit će:

  • Povezani u doba Korone – poučavanje umirovljenika alatima za videokonferenciju na mobitelima, tabletima i laptopima,
  • Volonteri za volontere – poučavanje novih vještina,
  • Multimedijske radionice.

Vidimo se!

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.