Deutche Welle snimio prilog o radionicama “Povezani u doba korone”
9. studenoga 2020.

Televizijska ekipa Deutche Welle, snimila je prilog o radionicama Povezani u doba korone.

Za potrebe priloga razgovarali su s potpredsjednikom Udruge i koordinatorom volontera, Draženom Bičanićem, koji je govorio o značaju radionica za umirovljenike, a gospođa Marija Blažur, članica Matice umirovljenika Peščenica – Žitnjak, govorila je o tome koliko su joj radionice promijenile život nabolje.

Prilog prikazuje kronologiju radionice, od edukacije do samostalnog korištenja videokonferencijskih alata od strane gospođe Marije Blažur.

 

Izrađen projektni promotivni materijal

Izrađen projektni promotivni materijal

U sklopu provedbenih aktivnosti vidljivosti projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO-knjigom i razgovorom do rješenja” nabavljen je promotivni materijal koji će se koristiti u svrhu promidžbe samog projekta te će se isti podijeliti ciljnim skupinama i krajnjim korisnicima odnosno...

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Nova znanja o marketingu na društvenim mrežama!

Od 4. do 7. srpnja ove godine, održana je online edukacija Marketing na društvenim mrežama, u sklopu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima“ (UP.04.2.1.11.0104) čiji je nositelj udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, a partneri...

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana edukacija “Krizni menadžment”

Održana je edukacija pod nazivom “Krizni menadžment” u sklopu projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO- knjigom i razgovorom do rješenja“ koja je sufinancirana sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne...

Postani VORKO volonter

Postani VORKO volonter

Želiš li steći nova znanja, nova poznanstva i aktivno sudjelovati u svojoj zajednici?  Dođi i uključi se u volonterski program „Izrada edukativnih video sadržaja". Prijavi se i postani VORKO volonter.