Projekt “Oboji dan” nudi svim polaznicima starijima od 54 godine priliku izraditi vlastita umjetnička djela i prezentirati ih na virtualnoj izložbi.

Dva mjeseca druženja, učenja, kreativnog uživanja i virtualnih šetnji galerijskim prostorima!

Pridružite nam se, čekamo vas! 🙂

Prijaviti se možete ovdje: PRIJAVA

A više o projektu dostupno je na stranici projekta: www.oboji-dan.hr

Projekt “Oboji dan” drugi je projekt gdje je udruga POZOR! prijavitelj. Projekt je prijavljen za financiranje u sklopu poziva „Umjetnost i kultura online“ u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., a usmjeren je na povećanje socijalne uključenosti osoba mlađih od 25 i starijih od 54 godine sudjelovanjem u kulturnim i umjetničkim aktivnostima putem interneta. Trajanje projekta je 12 mjeseci, 25. ožujka 2021.-25. ožujka 2022. Vrijednost projekta je 420 000 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.