Dragi naši svi,

od sada najnovije vijesti vezano uz likovne radionice „Oboji dan“ možete pratiti na:

Vaše mišljenje, prijedlozi i pohvale su nam vrlo vrijedni.

Dijelite s nama vaše najdraže trenutke s radionica. Vidimo se ubrzo na novoj radionici! 🙂

 

Projekt “Oboji dan” drugi je projekt gdje je udruga POZOR! prijavitelj. Projekt je prijavljen za financiranje u sklopu poziva „Umjetnost i kultura online“ u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., a usmjeren je na povećanje socijalne uključenosti osoba mlađih od 25 i starijih od 54 godine sudjelovanjem u kulturnim i umjetničkim aktivnostima putem interneta. Trajanje projekta je 12 mjeseci, 25. ožujka 2021.-25. ožujka 2022. Vrijednost projekta je 420 000 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.