Svečano otvorenje izložbe projekta “Oboji dan”
24. rujna 2021.

U knjižnici Dugave izloženi su radovi polaznika prvog ciklusa radionica. Svečano otvorenje izložbe održalo se 20. rujna 2021. godine. Izložba traje od 13. rujna do 09. listopada 2021. godine.

Ovim putem zahvaljujemo Knjižnicama grada Zagreba, a posebice knjižnici Dugave na pruženom prostoru te vas pozivamo da posjetite izložbu i vidite kako divni radovi nastaju na našim radionicama.

Izložba obuhvaća likovne radove sljedećih autora:
Marija Čar, Doroteja Čulo, Ana Đikanović, Ljiljana Vukoja Grgić, Nedeljka Kasumović, Ana Kolar, Blaženka Kostelac, Biserka Kovač, Dragica Kramarić, Goranka Lugomer Armano, Marija Matovina, Milan Matovina, Bonka Miljević, Lidija Pejnović, Jasna Perica, Danica Kostadinović, Milenka Petrović Šekoranja, Zdenka Stiplošek, Jelica Žalac i Marijana Tomičić.

Projekt “Oboji dan”

 

Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja

Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja

Započela je edukacija za volontere kako provoditi volonterski program "Izrada edukativnih video sadržaja ". Volonteri uče osnove snimanja, montiranja, kako pravilno postaviti rasvjetu, gdje posjesti osobu koju ćemo snimati, što je to "rampa" u studiju i sl. te će...

Besplatne edukacije za volontere

Besplatne edukacije za volontere

Poznati su datumi održavanja menadžmenta volontera i digitalnog ureda. Naše edukacije su potpuno besplatne i održavaju se putem Zoom-a. Mjesta još ima a prijave se vrše putem e-maila : info@udruga-pozor.hr  Kratki opis edukacija : Menadžment volontera - sudionici će...