U knjižnici Dugave izloženi su radovi polaznika prvog ciklusa radionica. Svečano otvorenje izložbe održalo se 20. rujna 2021. godine. Izložba traje od 13. rujna do 09. listopada 2021. godine.

Ovim putem zahvaljujemo Knjižnicama grada Zagreba, a posebice knjižnici Dugave na pruženom prostoru te vas pozivamo da posjetite izložbu i vidite kako divni radovi nastaju na našim radionicama.

Izložba obuhvaća likovne radove sljedećih autora:
Marija Čar, Doroteja Čulo, Ana Đikanović, Ljiljana Vukoja Grgić, Nedeljka Kasumović, Ana Kolar, Blaženka Kostelac, Biserka Kovač, Dragica Kramarić, Goranka Lugomer Armano, Marija Matovina, Milan Matovina, Bonka Miljević, Lidija Pejnović, Jasna Perica, Danica Kostadinović, Milenka Petrović Šekoranja, Zdenka Stiplošek, Jelica Žalac i Marijana Tomičić.

Projekt “Oboji dan”