Započeo je projekt “Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima”!
Započeo je projekt “Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima”!
28. svibnja 2022.

Udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, u partnerstvu s Lokalnom akcijskom grupom LAG 5, započela je provedbu projekta „Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima.“.

Projektom će partnerske organizacije osnažiti svoje kapacitete, odnosno osposobiti svoje zaposlenike i volontere da uz uporabu inovativnih rješenja temeljenih na modernim IKT tehnologijama, pružaju kvalitetne usluge svojim korisnicima, mladima s područja Grada Zagreba i poljoprivrednicima s područja Dubrovačko-neretvanske županije, tijekom i nakon pandemije COVID-19.

Projekt je prijavljen za financiranje u sklopu poziva „Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“ unutar Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“. Ukupna vrijednost projekta je 482.910,00 kuna, a sufinanciran je sredstvima iz Europskoga socijalnog fonda (410.473,5 HRK). Ostala sredstva (72.436,5 HRK) sufinancirao je Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske – Provedbeno tijelo razine 1.
17. i 18. svibnja 2022. godine, u hotelu Dubrovnik, održana je provedbena radionica koju je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva – Posredničko tijelo razine 2.

 

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...