Besplatne edukacije za volontere
12. rujna 2022.

Poznati su datumi održavanja menadžmenta volontera i digitalnog ureda. Naše edukacije su potpuno besplatne i održavaju se putem Zoom-a. Mjesta još ima a prijave se vrše putem e-maila : info@udruga-pozor.hr 

Kratki opis edukacija :

 • Menadžment volontera – sudionici će naučiti kako organizirati i provoditi volonterske programe. Kako povećati vidljivost značaja aktivnosti koje provode, posebice kod jedinica lokalne i regionalne samouprave, ali i krajnjih korisnika. Također, naučit će metodologiju kako animirati volontere za sudjelovanje u provedbi volonterskih aktivnosti, ali i općenito kako poticati volonterstvo u svojim lokalnim zajednicama.
  Naučit će metode upravljanja i koordiniranja volonterskim radom, kako izraditi volonterske ugovore, pratiti i evidentirati rad volontera, evaluirati njihov rad, pružati pomoć i podršku volonterima, izdavati potvrde o volontiranju te voditi brigu o ostalim dužnostima sukladno Zakonu o volonterstvu i u skladu s vrijednostima, načelima i standardom Etičkog kodeksa volontera.

Datumi održavanja:

 1. Srijeda 14.09. (14h-16:30h)
 2. Četvrtak 16.09. (14h-16:30h)
 3. Petak 15.09. (14h-16:30h)
 4. Ponedjeljak 19.09. (14h-16:30h)
 • Digitalni ured – polaznici edukacije će se upoznati s tehnologijama dostupnim za poboljšanje njihovog poslovanja te naučiti procijeniti koja najbolje odgovara njihovim potrebama i poslovanju njihove udruge. Naučit će što je potrebno za izradu i održavanje web stranice, osnovno i napredno korištenje računala (pisanje i obrada teksta (Word), izrada tabličnih proračuna, izrada prezentacija, poslovne komunikacijske vještine). Saznat će kako izabrati koristan sustav za upravljanje dokumentacijom, poslovnim procesima i zadacima te za poslovno izvještavanje. Upoznat će se mogućnostima besplatnih aplikacija za video konferencije (Zoom, Microsoft Teams, Gogole Meet, Google Hangouts, Skype…).

Datumi održavanja:

 1. Ponedjeljak 19.09. (10:30h-13:00h)
 2. Utorak 20.09. (14h-16:30h)
 3. Srijeda 21.09. (14h-16:30h)
 4. Četvrtak 22.09. (14h-16:30h)

 

 

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...