Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja
14. rujna 2022.

Započela je edukacija za volontere kako provoditi volonterski program “Izrada edukativnih video sadržaja “. Volonteri uče osnove snimanja, montiranja, kako pravilno postaviti rasvjetu, gdje posjesti osobu koju ćemo snimati, što je to “rampa” u studiju i sl. te će svoja znanja prenijeti na djecu i mlade. Predavač je Jura Troje (učitelj, voditelj filmskih radionica, scenarist, snimatelj,…) te su naši volonteri prezadovoljni predavanjima.
Pred nama su još tri stručne edukacije na koja se možeš priključiti (održat će se online) :
💻Digitalni ured (19.-22.09.)
🧐Krizni menadžment
❓Kako organizirati psihološku pomoć potrebitima
Javi nam se na : info@udruga-pozor.hr ili putem Facebook-a i postani dio naše male obitelji📩💚
Aktivnosti se provode u projektu Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima(VORKO), sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda 🇪🇺


Pročitaj još

Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i...

Besplatne edukacije za volontere

Besplatne edukacije za volontere

Poznati su datumi održavanja menadžmenta volontera i digitalnog ureda. Naše edukacije su potpuno besplatne i održavaju se putem Zoom-a. Mjesta još ima a prijave se vrše putem e-maila : info@udruga-pozor.hr  Kratki opis edukacija : Menadžment volontera - sudionici će...

Udruga Pozor! lansirala novu web stranicu projekta VORKO!

Udruga Pozor! lansirala novu web stranicu projekta VORKO!

Lansirana je nova web stranica projekta VORKO koju možete pronaći na sljedećem linku https://vorko.udruga-pozor.hr/! Udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, u partnerstvu s Lokalnom akcijskom grupom LAG 5 provodi projekt Volontiranje za održivi razvoj...