Voditeljica 1. i 2. grupe – ,,Online kazalište za djecu i mlade”
29. rujna 2022.

Maja Kovač rođena prije 43 godine u Zagrebu.

Oduvijek sam voljela putovati kroz imaginarne svijetove i zamišljati da sam netko drugi. Jedan dan bila bi francuska pjevačica, drugi dan istraživačica morskih dubina, a treći dan voditeljica radio emisije. Sve sam to mogla uz pomoć moje mašte.

Od malena sam pohađala Zagrebačko kazalište mladih gdje sam se upoznala sa različitim izvedbenim izričajima kao što su gluma, neverbalni teatar, suvremeni ples, klaunerija i mima.

Završila sam Plesnu školu ”Ane Maletić”, Učiteljsku akademiju, smjer predškolski odgoj i jednu godinu na FAMU akademiji u Pragu, smjer filmska režija.

Kao dramski pedagog počela sam raditi prije 23 godine i svoju ljubav prema kazalištu, knjigama i čaroliji imaginacije dijelila sam sa djecom i mladima u mnogobrojnim kazalištima i dramskim studijima u Zagrebu. Želim da me moja prijateljica ”mašta” nikada ne napusti i da me vodi u još luđe avanture

Projekt je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020, u sklopu Poziva „Umjetnost i kultura online“.

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...