Voditeljica 3. i 4. grupe – ,,Online kazalište za djecu i mlade”
29. rujna 2022.

Iva Srnec Hamer upisuje Hrvatske studije 2002. godine, odsjek kroatologije i filozofije, a 2006. godine na Akademiji dramske umjetnosti u Zagrebu odsjek Kazališne režije i radiofonije. 2013. godine stječe zvanje Magistra kazališne režije i radiofonije diplomskom autorskom predstavom „Ulice u jesenje jutro“ te pisanim radom „Poezija i kazalište“. Ostvarila je i dvije suradnje sa Zagrebačkom filharmonijom i Hrvatskom glazbenom mladeži: simfonijski koncert R. Korsakov: Šeherezada (2011.) te simfonijski koncert Wagner i Verdi online (2013.)

Prvu dramsku grupu je upisala s 14 godina u klasi Zvjezdane Ladike i od tada je zaljubljena u dramsku pedagogiju. Ima službeno zvanje dramskog pedagoga pri Hrvatskom centru za dramski odgoj. Dramskim odgojem se bavi od 2008.godine ( dakle, stara je). Koordinatorica je dramskog studija i dramski pedagog u Gradskom kazalištu Trešnja.

Ima svoje nezavisno kazalište Empiria teatar gdje može istraživati nove kazališne metode i biti sama svoj šef. Trenira taekwondo, govori engleski i španjolski, njemački nije naučila bez obzira na sve škole stranih jezika. Zna naručit kavu na njemačkom i to je maksimum.
Živi u Zagrebu s mužem, poprilično starim psom i dvije mačke. Projekt je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020, u sklopu Poziva „Umjetnost i kultura online“.

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...