Gostovanje Brune Šimleše u učeničkom domu-Strukovna škola Gospić
15. studenoga 2022.

U sklopu  projekta “ŠUTNJA NIJE ZLATO – knjigom i razgovorom do rješenja” u okviru volonterskog programa “Nije lako biti tinejdžer” u petak 14.10.2022. održala se radionica sa učenicima iz Učeničkom doma – Strukovna škola Gospić. Gost je bio Bruno Šimleša – sociolog i pisac koji je autor niza knjiga iz područja popularne psihologije i duhovnosti.

Teme ove radionice bile su: izražavanje svojih emocija, svijest o pisanju i čitanju knjiga kod srednjoškolca, ljubavni problemi, što raditi sa emocijama, kome se obratiti ako imaš problem?

Na licima učenika nije se moglo sakriti oduševljenje te se postavljalo  koje više pitanje i izvan tema radionice.

Radionici su prisustvovali zaposlenici i volonteri POU Gospić, Dora Gemeri ispred Udruge POZOR! te  odgajateljice učeničkog doma Milana Uzelac Baburić i Kristina Lelas Benković.

Projekt se provodi na području Grada Zagreba, Ličko – senjske i Sisačko -moslavačke županije, krajnji korisnici su djeca i mladi, a ciljana skupina Udruge UUDRH i POZOR! te POU Gospić.

Pročitaj još

Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja

Edukacija – Izrada edukativnih video sadržaja

Započela je edukacija za volontere kako provoditi volonterski program "Izrada edukativnih video sadržaja ". Volonteri uče osnove snimanja, montiranja, kako pravilno postaviti rasvjetu, gdje posjesti osobu koju ćemo snimati, što je to "rampa" u studiju i sl. te će...

Besplatne edukacije za volontere

Besplatne edukacije za volontere

Poznati su datumi održavanja menadžmenta volontera i digitalnog ureda. Naše edukacije su potpuno besplatne i održavaju se putem Zoom-a. Mjesta još ima a prijave se vrše putem e-maila : info@udruga-pozor.hr  Kratki opis edukacija : Menadžment volontera - sudionici će...

Udruga Pozor! lansirala novu web stranicu projekta VORKO!

Udruga Pozor! lansirala novu web stranicu projekta VORKO!

Lansirana je nova web stranica projekta VORKO koju možete pronaći na sljedećem linku https://vorko.udruga-pozor.hr/! Udruga Pozor! Projekti i obrazovanje za održivi razvoj, u partnerstvu s Lokalnom akcijskom grupom LAG 5 provodi projekt Volontiranje za održivi razvoj...