VORKO
7. travnja 2023.

Kada smo objavili poziv za besplatnu radionicu “Izrada obrazovnih video sadržaja” nismo očekivali toliko veliki odaziv. U samo nekoliko dana složili smo čak tri grupe, iako smo računali na jednu! Prvu grupu sačinjavali su studenti Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije, drugu grupu članovi Udruge DAR, a treću smo formirali u online grupu koja je sačinjavala kombinaciju djece, mladih i starijih. Polaznici su naučili osnove snimanja i montaže, gdje postaviti rasvjetu, na što pripaziti prilikom snimanja osoba, gdje pronaći materijale i sl. Naši volonteri su se maksimalno trudili naučiti polaznike što više, a kao dokaz stigli su završni radovi koji zaista obaraju s nogu.
Dragi polaznici, dragi volonteri – HVALA! U nastavku vam donosimo listu svih završnih radova grupa “Izrada obrazovnih video sadržaja”: https://www.youtube.com/watch?v=Aj1pD8U2eL8&list=PLMgQXztnUp4lQi7soFzSOLDZ24rbn7JXR

Polaznicima smo poslali evaluacijski upitnik gdje su anonimno ocjenjivali sadržaj radionice i voditelja, a evo kakve smo ocjene dobili :

Hvala svima na lijepim riječima, sudjelovanju i izvrsnim radovima koje smo zaprimili.

 

Projekt: Volontiranje za održivi razvoj na kopnu i otocima UP.04.2.1.11.0104.Iznos bespovratne potpore 482.910,00 HRK. Projekt sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda i iz Državnog proračuna Republike Hrvatske.

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...