Volonterska akcija – Projekt Ljudi za ljude
11. travnja 2023.

Projektom ,,Ljudi za ljude” partnerske udruge ,,Informativni dokumentacijski centar (IDC) Banije i Korduna” i ,,Pozor! – Projekti i obrazovanje za održivi razvoj” žele ojačati svoje kapacitete, unaprijediti volonterske programe te prilagoditi rad uvjetima u kriznim situacijama kao što su potres i pandemija koronavirus COVID-19. U subotu, 22. 4. odlazimo u Glinu pomagati stanovnicima starije životne dobi u slaganju drva za ogrjev. Hrana, piće i sav potreban alat smo osigurali mi. Prijevoz iz Zagreba i Karlovca također! Javi nam se na : dora.gemeri@udruga-pozor.hr za više detalja.

Projekt „Ljudi za ljude“ ugovoren je za sufinanciranje na pozivu “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” (1. Odluka o financiranju). Ukupna vrijednost projekta je 491.534,20 kuna.

Pročitaj još

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Dana 18. svibnja 2023. održana je završna konferencija povodom završenih participativnih aktivnosti za djecu I mlade na projektu „Online kazalište za djecu i mlade”, UP.02.1.1.14.0136. Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., Europski socijalni...

Izradi balzam za usne

Izradi balzam za usne

Donosimo vam samo djelić atmosfere s današnje radionice koju smo organizirali zajedno s Učilište Praxis. Polaznici iz Osnovna Škola Banija nisu skidali osmijeh s lica, a nakon što su napravili svoj balzam za usne, ukrasili su kutijice naljepnicama i spakirali ih u...

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Završna konferencija- Online kazalište za djecu i mlade

Sutra, 18. svibnja 2023. godine održat će se završna konferencija projeka ,,Online kazalište za djecu i mlade" koju provodi Kazališna udruga Mist iz Zagreba. Konferencija počinje u 16 sati, a održat će se u Učeničkom domu Maksimir. Cilj projekta je online aktivnostima...

Praxis radionica

Praxis radionica

U suradnji s Učilištom Praxis, u petak vam pripremamo zanimljivu i zabavnu radionicu. Uz stručno vodstvo, naučite kako izraditi svoj balzam za usne. Mjesta su ograničena te je zato potrebno odraditi prijavu putem e-maila: info@uciliste-praxis.hr Radionica će se...

Online kazalište za djecu i mlade

Online kazalište za djecu i mlade

Kazališna udruga Mist nositelj je ovog prekrasnog projekta pod nazivom Online kazalište za djecu i mlade. Cilj projekta je online aktivnostima kazališne i dramske umjetnosti razviti socijalne, kreativne i digitalne vještine učenika srednjih škola i doprinijeti...

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

Volonterska akcija – Glina, 22. 4.

U sklopu projekta Ljudi za ljude, na kojem je Udruga Pozor! partner, organizirali smo volontersku akciju. Okupili smo se ispred Lisinskog te busom krenuli prema Glini. Dočekalo nas je lijepo sunčano vrijeme, te tužna i usamljena lica dviju gospođi. Vrlo brzo izmamili...