[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Podrži nas – doniraj!” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_separator][vc_column_text]Dok ste čitali naše ciljeve, područje djelovanja I opise projekata -klimali ste glavom..?

Drago nam je vidjeti da podržavate I odobravate naš rad!

Budući da smo neprofitna organizacija, koja se financira isključivo po projektima I donacijama, kako biste nam dali vjetar u leđa, na ovoj stranici možete dobiti informacije o tome kako nam pomoći uplatom sredstava da ostvarimo svoju misiju I viziju.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][vc_column_text]Donacije I članarine možete uplatiti na račun:

IBAN računa: HR ….

Podaci o primatelju:

Pozor! – Projekti i obrazovanje za održivi razvoj

Miljackina 42A, 10000 Zagreb

Poziv na broj : Vaš OIB

Podaci o uplatitelju: Vaše ime I prezime te adresa

Svrha plaćanja: “Donacija” ili “Članarina” , ovisno o tome jeste li naš član ili samo dobra duša koja donira.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]